×
AZERBAYCAN NAKLİYE

AZERBAYCAN NAKLİYE

AZERBAYCAN NAKLİYE

En uygun fiyatlarla ve nakliyat işlemlerindeki güvencesi ile azerbaycan nakliye, nakliyat hizmetinden, ithalat ve ihracata kadar bir çok alanada aktif olarak çalışmaktadır. Nakliye işlemleri bir çok alanda, Karayolu, denizyolu ve havayolu olmak üzere hizmet vermektedir.  Temel amaç nakliye olacak olan ürünlerin en kısa sürede ve güvenli bir şekilde tesliminin sağlanmasıdır. Bizler tam olarak bu ilkeyi en iyi şekilde sağlamaya çalışıyoruz. karayolu üzerindeki esas ilkemiz frigo araçlarla yaptığımız parsiyel nakliyat türüdür.

Peki nedir parsiyel nakliyat?

Parsiyel nakliyat farklı faklı ürünlerin parçalar halinde tek bir nakliye aracını oluşturmasıdır. Ve parsiyel nakliyat işlemlerinde vermiş olduğunuz ürünün kapladığı alan boyutunca ödeme yaparsınız. Parsiyel nakliyatın bir çok avantajı vardır. Örneğin; Bir adet koli ağırlığı kadar ürününüz mevcut ise yalnızca bir koli için araç yahut konteynır kiralamazsınız yalnızca ürününüz kapladığı yer kadarının ödemesini yaparsınız. Aynı zamanda parsiyel nakliyat işleminde ürününüz bulunduğunuz lokasyon ve civarındaki lokasyonlarda var olan nakliye ürünleriyle birlikte yola çıkar ve böylece zaman problemi yaşamazsınız.

Ürünleriniz tamamen nakliyat işlemlerine elverişli frigo araçlarla nakliye edilir. Frigo araçlar nakliyat işlemlerine uygun üretilir. Frigo araçlarda ısı yalıtımı mevcut olduğu için ısıya hassas olan ürünlerde de herhangi bir

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.